Juozo Oleko asmeninė svetainėunnamedCA6A01DH

Gegužės 5 dieną  Motinos dienos proga Karoliniškių bendruomenės išrinktas seniūnaitis Saulius Povilaitis į šventinį renginį pakvietė Karoliniškėse gyvenančias nepasiturinčias daugiavaikes mamas.

Saulius Povilaitis pasveikino į susitikimą atėjusias mamas, skyrė joms daug  nuoširdžių žodžių ir linkėjimų,  padėkojo už  dorai auginamus vaikus bei  paragino kreiptis į jį ar seniūnijos darbuotojus, sprendžiant įvairias socialines problemas.

Kartu su seniūnaičiu sveikindamas daugiavaikes mamas padėkojau už Sauliaus Povilaičio aktyvią veiklą,  atnaujinamais bendruomeniniais santykiais, pasveikinau į Karoliniškių seniūniją gausiai susirinkusių  mamų ir vaikų būrį. Taip pat pakviečiau Karoliniškių vaikus dalyvauti organizuojamose Lietuvos šaulių sąjungos vaikų vasaros stovyklose.

Šventės metu netrūko dovanėlių, smagios nuotaikos,  gražių posmų ir muzikos: smuiku griežė  Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos moksleivis Liutauras,  vaidino 2 klasės gimnazistė Anabela ir jos mama.

Karoliniškių seniūnė padėkojo renginio organizatoriui Sauliui Povilaičiui ir Lietuvos socialdemokratų partijai už iniciatyvą ir gražias bendrystės akimirkas.Komentuoti nebegalima.